Rada Pedagogiczna

Rok szkolny 2020/2021

  • Mirosław Ziółkowski-dyrektor szkoły, informatyka, przyroda
  • Aldona Urbaczewska- katecheta
  • Alicja Sobocińska- oddział przedszkolny
  • Alina Czarnecka- j. polski, plastyka, biblioteka szkolna
  • Andrzej Danielewicz  -historia, wiedza o społeczeństwie
  • Anna Brzezińska-matematyka, nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjne
  • Anna Spłocharska– biologia
  • Ewa Śmigielska- doradztwo zawodowe
  • Joanna Bielecka – chemia
  • Katarzyna Kaczmarczyk – edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna,
  • Katarzyna Walczak- fizyka
  • Katarzyna Źmijewska – Podlińska- j. polski ,logopeda, geografia
  • Kinga Skorupska– punkt przedszkolny
  • Lidia Jaworska– j. angielski
  • Lilla Ludwikowska-edukacja wczesnoszkolna
  • Łukasz Wróblewski – wychowanie fizyczne
  • Małgorzata Grosińska–  matematyka
  • Marek Pyrzanowski– muzyka , historia, edb, technika
  • Maria Niedziałkowska-edukacja wczesnoszkolna
  • Mariola Kowalska-j.angielski
  • Marta Wilamowska– geografia, zajęcia rewalidacyjne
  • Monika Sobczak – nauczyciel wspomagający, j. niemiecki
  • Nina Jułkowska -Słoma– nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
  • Rafał Łyczkowski– j. angielski
  • Renata Kowalska– wdż

Rok szkolny 2018/2019

  • Mirosław Ziółkowski-dyrektor szkoły, informatyka, przyroda
  • Aldona Urbaczewska– katecheta
  • Alicja Sobocińska-oddział przedszkolny
  • Alina Czarnecka-j. polski, plastyka, muzyka, biblioteka
  • Anna Brzezińska-matematyka, przyroda
  • Anna Spłocharska– biologia
  • Artur Lewandowski– zajęcia umuzykalniające
  • Beata Krzemińska – psycholog szkolny
  • Ewa Olszewska -historia, wiedza o społeczeństwie
  • Ewa Śmigielska- doradztwo zawodowe
  • Iwona Laskowska– j. polski
  • Joanna Bielecka – chemia
  • Katarzyna Chojnacka– geografia
  • Katarzyna Ruszel – j. niemiecki
  • Katarzyna Walczak– fizyka
  • Katarzyna Źmijewska – Podlińska- logopeda
  • Lidia Jaworska– j. angielski
  • Lidia Kobuszewska-wychowanie fizyczne, świetlica
  • Lilla Ludwikowska-kształcenie zintegrowane,. historia
  • Łukasz Wróblewski– wychowanie fizyczne kl VII-VIII
  • Marek Pyrzanowski– muzyka , technika
  • Maria Komorowska-kształcenie zintegrowane
  • Maria Niedziałkowska-kształcenie zintegrowane
  • Mariola Kowalska-j.angielski
  • Nina Jułkowska -Słoma– nauczyciel wspomagający
  • Rafał Łyczkowski– j. angielski
  • Renata Kowalska– wdż
  • Sylwia Wysocka– punkt przedszkolny

Rok szkolny 2019/2020

  • Mirosław Ziółkowski-dyrektor szkoły, informatyka, przyroda
  • Aldona Urbaczewska- katecheta, biblioteka szkolna
  • Alicja Sobocińska- oddział przedszkolny
  • Alina Czarnecka- j. polski, plastyka
  • Andrzej Danielewicz  -historia, wiedza o społeczeństwie
  • Angelika Karolewska– j. angielski
  • Anna Brzezińska-matematyka, nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjne
  • Anna Spłocharska– biologia
  • Beata Krzemińska – psycholog szkolny
  • Emilia Jurek– j. angielski ( od 24.11.2019r)
  • Eugeniusz Kozicki- technika
  • Ewa Śmigielska- doradztwo zawodowe
  • Iwona Laskowska– j. polski
  • Joanna Bielecka – chemia
  • Katarzyna Oszal (Ruszel) – j. niemiecki
  • Katarzyna Źmijewska – Podlińska- j. polski ,logopeda
  • Kinga Skorupska– punkt przedszkolny
  • Lidia Jaworska– j. angielski ( urlop rodzicielski)
  • Lidia Kobuszewska-wychowanie fizyczne, świetlica
  • Lilla Ludwikowska-kształcenie zintegrowane
  • Maja Jasińska– j. angielski ( do 23.11.2019r)
  • Małgorzata Grosińska– fizyka, matematyka
  • Marek Pyrzanowski– muzyka , historia, edb,
  • Maria Komorowska-kształcenie zintegrowane
  • Maria Niedziałkowska-kształcenie zintegrowane, świetlica
  • Mariola Kowalska-j.angielski
  • Marta Wilamowska– geografia
  • Monika Sobczak – nauczyciel wspomagający
  • Nina Jułkowska -Słoma– nauczyciel wspomagający ( urlop rodzicielski)
  • Rafał Łyczkowski– j. angielski
  • Renata Kowalska– wdż
  • Sylwia Wysocka– punkt przedszkolny ( urlop rodzicielski)
  • Sylwia Kopacz – nauczyciel wspomagający ( 0d 02.03.2020r)