Konkurs kolęd i pastorałek, jasełka Wigilia Szkolna

W dniu 20 grudnia rozpoczynając  okres świąteczny odbyła się na sali gimnastycznej Wigilia Szkolna. W trakcie której odbył się konkurs  kolęd i pastorałek. Każda z klas losowała do wykonania kolędę. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęła klasa II. W kategorii kl IV-VII – pierwsze miejsce zajęła klasa VII. W kategorii wykonawców indywidualnych I miejsce zajęła Maja Kamińska uczennica klasy III.

Wiele atrakcji podczas wspólnego świętowania dostarczyły również dzieci z punktu przedszkolnego które pod opieką wychowawcy Pani Sylwii Wysockiej i Pań wspomagających Pani Kingi Skorupskiej i Pani Martyny Brzezińskiej oraz dużego zaangażowania ze strony rodziców przygotowały inscenizacje Jasełek. Po występie dzieci otrzymały gromkie brawa.

Również uczniowie klasy VII przedstawili Jasełka w ” nowoczesnym ” wydaniu. Całość programu artystycznego przygotowała Pani Aldona Urbaczewska natomiast o oprawę muzyczna zatroszczył się Pan Marek Pyrzanowski.

Na koniec uroczystości życzenia świąteczne złożyli przedstawiciele Społeczności szkolnej.

Dyrektor szkoły dzieląc się opłatkiem złożył również wszystkim obecnym życzenia z okazji Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali paczki  świąteczne ufundowane przez firmę CEDROB S.A.